Cookie instellingen

Deze website maakt gebruik van cookies.

Voor meer informatie over het cookiegebruik en het verwerken van gegevens, bekijk onze cookie en privacy verklaring

TP-Link | MC220L | 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP

Met de TP-Link MC220L media converter zet u glasvezel om naar een standaard RJ-45 Ethernetaansluiting of andersom. Ideaal voor het aansluiten van een enkel netwerkproduct waar de afstand te groot is voor netwerkbekabeling.

Eigenschappen TP-Link MC220L
- Zet glasvezel om naar RJ45 (1000BASE-SX/LX/LH naar 1000Base-T)
- Geschikt voor multimode en single mode glasvezel
- Voldoet aan IEEE 802.3ab en IEEE 802.3z
- Maximale afstand single mode: 10 km
- Maximale afstand multimode: 0,55 km
- LEDs voor het monitoren van de netwerkstatus

Bestel nu

Artikel Prijs st. Voorraad Aantal
Om te bestellen dient u in te loggen.
Merk TP-Link
Type Accessoires
Artikelnummer MC220L