Cookie instellingen

Deze website maakt gebruik van cookies.

Voor meer informatie over het cookiegebruik en het verwerken van gegevens, bekijk onze cookie en privacy verklaring

  • lydis-usp-icon-beste-service-18

    Beste service wij staan voor je klaar

  • lydis-usp-icon-veilig-betalen-18

    Veilig betalen iDeal, incasso en op rekening

  • lydis-usp-icon-trainingen-18

    Support Technisch & commercieel

TP-Link | MC220L | 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP

TP-Link | MC220L | 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP

Neem contact met ons op voor de prijs en actuele voorraad
Vraag offerte aan

TP-Link | MC220L | 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP


Met de TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter zet je een glasvezelverbinding om naar een reguliere netwerkverbinding. Je laat zo bijvoorbeeld een zakelijke internetverbinding direct binnenkomen op je eigen apparatuur. Daarnaast gebruik je de media converter om een glasvezel switch te gebruiken in combinatie met een reguliere netwerkswitch. De converter is geschikt voor 1000Base-SX/LX/LH glasvezelverbindingen. Het maximale bereik is 550 meter in multimode en 10 kilometer in single mode. 

De MC220L werkt op 850nm voor zowel het verzenden als ontvangen van data bij gebruik van multi-mode fiber en 1310nm voor zowel het verzenden en ontvangen van dat bij het gebruik van de single-mode. - de mogelijkheid om te worden gebruikt als een stand-alone apparaat (geen chassis nodig) of met TP-LINK's 19" systeemchassis - Auto MDI / MDI-X voor TX-poort - status-LED's op het frontpaneel.


Lees meer

Eigenschappen:

  • Compitabel met Linux, Windows, macOS
  • SD-kaartslot
  • Gebruik met multi-mode/single-mode vezelkabel

Vraag het onze expert!

Marc Beems
Tel.: 0621296935

marc.beems@lydis.com

Stel je vraag

Wil je bestellen?

Wil je reseller worden van onze producten? Voor ieder merk dat wij distribueren hebben wij een expert in huis. We denken daarom graag met je mee!

Specificaties


Merk TP-Link
Type Accessoires
Artikelnummer MC220L