Cookie instellingen

Deze website maakt gebruik van cookies.

Voor meer informatie over het cookiegebruik en het verwerken van gegevens, bekijk onze cookie en privacy verklaring

Ons Team

_41t8939

Karim Ahlaq

Binnendienst

Info@lydis.com

_41t9078

Jeremy Keyner

Binnendienst

Info@lydis.com

_41t9321

Ricky Ong

Productspecialist video

Ricky.ong@lydis.com

_41t9041

Silvester Tegelaers

Inkoop

Silvester.tegelaers@lydis.com

linkedin-9390

Cor Heide

Oprichter & Directeur

Cor.heide@lydis.com

linkedin-9359

Rosalie Heide

Marketing

Marketing@lydis.com

_41t9143

Jeanny Oei

Administratie

Finance@lydis.com

_41t1439

Marjolein Tijmes

Management assistente

Marjolein.tijmes@lydis.com

_41t9256

Quincy Anuels 

Accountmanager

Quincy.anuels@lydis.com

Rayon: West-Nederland


_41t9276

Marc Beems

Accountmanager

Marc.beems@lydis.com

Rayon: System integrators

_41t8899

Johan Splinter

Accountmanager

Johan.splinter@lydis.com

Rayon: Noord/Oost-Nederland



_41t9447

Gijsbert Zijlstra

Support manager

Gijsbert.zijlstra@lydis.com




_41t8748

Maarten de Jongh

Support

Service@lydis.com

Specialisme: Yealink

_41t8718

Alex Steenhuis

Support

Service@lydis.com

Specialisme: Yealink & Hikvision

_41t9177

Rob Geerdink

Support

Service@lydis.com

Specialisme: 2N, Patton, Spectralink

linkedin-8780

Ben van Heusden

Support

Service@lydis.com

Specialisme: Yealink


_41t1297

Mats

Support

Service@lydis.com

Specialisme: Hikvision en 2N

_41t8819

Chris ten Boden

Logistiek

info@lydis.com

Maribel Gonzalez

Marketing

Marketing@lydis.com

Richard Feenstra

Boekhouder

Richard.feenstra@lydis.com

Joke Muller

Hoofd binnendienst

Joke.muller@lydis.com


vacature-content2-413x285

Word jij onze nieuwe collega?

Lydis is een jong bedrijf en behoort tot de snelst groeiende bedrijven van Nederland. Wij zijn een klein en informeel bedrijf waar een goede werksfeer voorop staat. Zoek jij een baan bij een snelgroeiend bedrijf met veel doorgroeimogelijkheden en een goede werksfeer? Bekijk onze vacatures!