Cookie instellingen

Deze website maakt gebruik van cookies.

Voor meer informatie over het cookiegebruik en het verwerken van gegevens, bekijk onze cookie en privacy verklaring

Maak kennis met ons team

_41t8939

Karim Ahlaq

Binnendienst

info@lydis.com

_41t9078

Jeremy Keyner

Binnendienst

info@lydis.com

_41t9321

Ricky Ong

Product Manager video

ricky.ong@lydis.com

_41t8819

Chris ten Boden

Logistiek

info@lydis.com

linkedin-9390

Cor Heide

Oprichter & Directeur

cor.heide@lydis.com

linkedin-9359

Rosalie Heide

Marketing Manager

marketing@lydis.com

_41t9143

Jeanny Oei

Administratie

finance@lydis.com

linkedin-8780

Ben van Heusden

Support

service@lydis.com

Specialisme: Yealink

_41t9256

Quincy Anuels 

Accountmanager

quincy.anuels@lydis.com

Rayon: West-Nederland

_41t9276

Marc Beems

Sales Manager

marc.beems@lydis.com

Rayon: System integrators

lydis-collega

Tiemen Urban

Accountmanager Noordoost-Nederland

tiemen.urban@lydis.com

lydis-collega

Floris Doorgeest

Binnendienst

info@lydis.com

_41t9447

Gijsbert Zijlstra

Support manager

gijsbert.zijlstra@lydis.com




_41t8748

Maarten de Jongh

Support

service@lydis.com

Specialisme: Yealink

_41t8718

Alex Steenhuis

Support

service@lydis.com

Specialisme: Yealink & Hikvision

lydis-collega

Akeem Harlequin

Support

service@lydis.com

lydis-collega

Richard Feenstra

Boekhouder

richard.feenstra@lydis.com

lydis-collega

Mark Harlingen

Accountmanager

mark.harlingen@lydis.com


lydis-collega

Luc Scholten

Product manager

Luc.scholten@lydis.com

lydis-collega

Gino van den Broeck

Accountmanager

gino.vandenbroeck@lydis.com

lydis-collega

Ivo Petersen

Inkoop

ivo.petersen@lydis.com

lydis-collega

Fabiënne Kamer

Online marketeer

marketing@lydis.com

lydis-collega

Stef Bink

Binnendienst

info@lydis.com

lydis-collega

Lucinda Laan

Logistiek

lydis-collega

Marieke Ebeling

Marketing

marketing@lydis.com

lydis-collega

Maxime de Bruijne

Marketing

marketing@lydis.com

lydis-collega

Randy Nkansah

Service

service@lydis.com

lydis-collega

Cyrille Adipradja

Binnendienst

info@lydis.com

lydis-collega

Fabian Etnel

Service

service@lydis.com

lydis-collega

Priscilla Offringa

Finance

finance@lydis.com

lydis-collega

Alexander Klomps

Productspecialist Microsoft Teams & Zoom

alexander.klomps@lydis.com


lydis-collega

Patrick van Rosengarten

Accountmanager Zuid Nederland

patrick.vanrosengarten@lydis.com



vacature-content2-413x285

Word jij onze nieuwe collega?

Lydis is een jong bedrijf en behoort tot de snelst groeiende bedrijven van Nederland. Wij zijn een klein en informeel bedrijf waar een goede werksfeer voorop staat. Zoek jij een baan bij een snelgroeiend bedrijf met veel doorgroeimogelijkheden en een goede werksfeer? Bekijk onze vacatures!