Cookie instellingen

Deze website maakt gebruik van cookies.

Voor meer informatie over het cookiegebruik en het verwerken van gegevens, bekijk onze cookie en privacy verklaring

Maak kennis met Lydis

_41t8939

Karim Ahlaq

Commercieel binnendienst

sales@lydis.com


stef

Stef Bink

Business Development

sales@lydis.com

rosalie

Rosalie Heide

General manager operations

rosalie.heide@lydis.com

annelotte-lydis-over-ons

Annelotte Gerber

Office Manager

annelotte.gerbersmit@lydis.com


blessing-lydis-foto

Blessing Joseph

Marketing

marketing@lydis.com

evert-lydis

Evert Tjong-a-Hung

Support Engineer

service@lydis.com

jeanny-lydis-website

Jeanny Oei

Commercieel binnendienst

sales@lydis.com

foto-gino-vrk

Gino van den Broeck

Sales Manager BeLux

gino.vandenbroeck@lydis.com

linkedin-9390

Cor Heide

Algemeen directeur

cor.heide@lydis.com

herma-lydis-website

Herma Veenstra

Marketing

marketing@lydis.com

joost-lydis-foto

Joost Jetten

Sales Director Benelux

joost.jetten@lydis.com

shakti-lydis-over-ons

Shakti Ramautar

Marketing

marketing@lydis.com

amroe3534333

Kantoorhond Moortje

Marketing

marketing@lydis.com

img_1999-maxime

Maxime de Bruijne

Marketing

marketing@lydis.com

_41t9276

Marc Beems

Key accountmanager

marc.beems@lydis.com

tiemen-lydis-website

Tiemen Urban

Key accountmanager

tiemen.urban@lydis.com

boris

Boris Bakker

Inkoop

boris.bakker@lydis.com

img_2031-daphne

Daphne Lian

Inkoop

daphne.lian@lydis.com

_41t9414

Gijsbert Zijlstra

Support manager

gijsbert.zijlstra@lydis.com

alexandra_lydis

Alexandra Wehrens

Administratie

alexandra.wehrens@lydis.com

alexander

Alexander Klomps

Product Specialist videoconferentie

alexander.klomps@lydis.com

luc-lydis-over-ons

Luc Scholten

Product Specialist 2N, Akuvox. Dahua

luc.scholten@lydis.com

ricky-lydis-foto

Ricky Ong

Product Manager

ricky.ong@lydis.com

img_1995-priscilla-v-b

Priscilla van Beveren

Marketing

marketing@lydis.com

eddy-lydis-over-ons

Eddy de Mets

Accountmanager België

eddy.demets@lydis.com

foto-kevin-vrk

Kevin Vanoppen

Product specialist België

kevin.vanoppen@lydis.com

xiaolian-lydis-over-ons

Xiaolian Guo

Inkoper

xiaolian.guo@lydis.com

jemie_lydis

Jemie Mahes

Support Engineer

service@lydis.com

jesper_ruijmgaart_lydis_foto

Jesper Ruijmgaart

Account Manager

sales@lydis.com

linkedin-8780

Ben van Heusden

Support Engineer: Yealink telefonie

service@lydis.com

denice-lydis-over-ons

Denise van Spankeren

Commercieel binnendienst

sales@lydis.com

_41t8748

Maarten de Jongh

Support Engineer: Telefonie & Headsets

service@lydis.com

cyrille-lydis-over-ons

Cyrille Adipradja

Commercieel binnendienst

sales@lydis.com

img_2012-sulaiman

Sulaiman Harbiye

Support Engineer: Spectralink, 2N en Akuvox

service@lydis.com

sander-lydis-over-ons

Sander Daane

Manager Binnendienst

sander.daane@lydis.com

agnes-lydis-website

Agnes Sanou

Commercieel binnendienst

sales@lydis.com

img_1981-richard

Richard Feenstra

Boekhouder

richard.feenstra@lydis.com


_41t8819

Chris ten Boden

Chef magazijn

logistiek@lydis.com

jermo-lydis-website

Jermo

Logistiek

logistiek@lydis.com

peter-lydis-website

Peter Kuiper

Logistiek & RMA

logistiek@lydis.com

annette_lydis_

Annette Noordam

Administratie

annette.noordam@lydis.com


_41t8718

Alex Steenhuis

Support Engineer: Yealink Videoconferentie

service@lydis.com

_41t9078

Jeremy Keyner

Commercieel binnendienst

sales@lydis.com

lydis-collega

Paul Stutvoet

Support Engineer: RMA, Yealink, 2N

service@lydis.com

lydis-collega

Tom Wassing

Support Engineer

service@lydis.com

lydis-collega

Akeem

Support Engineer: Yealink Videoconferentie

service@lydis.com

lydis-collega

Patrick van Rosengarten

Accountmanager

patrick.vanrosengarten@lydis.com

lydis-collega

Wil jij ook deel uitmaken van ons team? Klik hier om onze actuele vacatures te bekijken.

vacature-content2-413x285

Word jij onze nieuwe collega?

Lydis is een jong bedrijf en behoort tot de snelst groeiende bedrijven van Nederland. Wij zijn een klein en informeel bedrijf waar een goede werksfeer voorop staat. Zoek jij een baan bij een snelgroeiend bedrijf met veel doorgroeimogelijkheden en een goede werksfeer? Bekijk onze vacatures!