Cookie instellingen

Deze website maakt gebruik van cookies.

Voor meer informatie over het cookiegebruik en het verwerken van gegevens, bekijk onze cookie en privacy verklaring

Maak kennis met Lydis

_41t8939

Karim Ahlaq

Commercieel binnendienst

sales@lydis.com

_41t9078

Jeremy Keyner

Commercieel binnendienst

sales@lydis.com

_41t9321

Ricky Ong

Product Manager video

ricky.ong@lydis.com

_41t8819

Chris ten Boden

Chef magazijn

logistiek@lydis.com

cyrille

Cyrille Adipradja

Commercieel binnendienst

sales@lydis.com

stef

Stef Bink

Commercieel binnendienst

sales@lydis.com

linkedin-9390

Cor Heide

Oprichter & eigenaar

cor.heide@lydis.com

rosalie

Rosalie Heide

General manager operations

rosalie.heide@lydis.com

Verantwoordelijk voor marketing, HR, inkoop, adminstratie

lydis-collega

Patrick van Rosengarten

Accountmanager

patrick.vanrosengarten@lydis.com

Rayon: Zuid-Nederland

_41t9276

Marc Beems

Sales Manager

marc.beems@lydis.com

Rayon: System integrators

lydis-collega

Tiemen Urban

Accountmanager

tiemen.urban@lydis.com

Rayon: Noord-oost Nederland

boris

Boris Bakker

Inkoop

boris.bakker@lydis.com

_41t9447

Gijsbert Zijlstra

Support manager

gijsbert.zijlstra@lydis.com




_41t8748

Maarten de Jongh

Support engineer

service@lydis.com

Specialisme: Yealink telefonie en headsets

_41t8718

Alex Steenhuis

Support engineer

service@lydis.com

Specialisme: Yealink videoconferentie

lydis-collega

Akeem H.

Support engineer

service@lydis.com

Specialisme: Yealink videoconferentie

linkedin-8780

Ben van Heusden

Support engineer

service@lydis.com

Specialisme: Yealink telefonie

sulaiman

Sulaiman Harbiye

Support engineer

service@lydis.com

Specialisme: Spectralink, 2N en Akuvox

lydis-collega

Paul Stutvoet

Support engineer

service@lydis.com

Specialisme: RMA, Yealink, 2N ect.

lydis-collega

Fabian Etnel

Support engineer

service@lydis.com

Specialisme: Spectralink, 2N en Akuvox

richard

Richard Feenstra

Boekhouder

richard.feenstra@lydis.com

img_2045-priscilla-o

Priscilla Offringa

Administratief medewerker

finance@lydis.com


img_2005-luc

Luc Scholten

Product manager 2N, Akuvox, Dahua en i3

Luc.scholten@lydis.com

lydis-collega

Gino van den Broeck

Accountmanager

gino.vandenbroeck@lydis.com

img_2031-daphne

Daphne Lian

Inkoop

daphne.lian@lydis.com

henk

Henk Slabbekoorn

General Sales Manager

henk.slabbekoorn@lydis.com

alexander

Alexander Klomps

Product Expert videoconferentie

alexander.klomps@lydis.com

herma

Herma Feenstra

Marketing

marketing@lydis.com


marieke

Marieke Ebeling

Marketing

marketing@lydis.com

maxime

Maxime de Bruijne

Marketing

marketing@lydis.com

priscilla-v-b

Priscilla van Beveren

Marketing

marketing@lydis.com

CRM specialist

amroe3534333

Kantoorhond Moortje


daan

Daan

Logistiek


jermo

Jermo

Logistiek


eva

Eva Mac Intosh

HR manager

eva.macintosh@lydis.com


lydis-collega

Sander Daane

Manager Binnendienst

sander.daane@lydis.com




lydis-collega

Evert Tjong-a-Hung

Service

service@lydis.com


lydis-collega

Eddy de Mets

Accountmanager Belgie & Luxemburg

eddy.demets@lydis.com


lydis-collega

Blessing Joseph

Marketing

blessing.joseph@lydis.com




vacature-content2-413x285

Word jij onze nieuwe collega?

Lydis is een jong bedrijf en behoort tot de snelst groeiende bedrijven van Nederland. Wij zijn een klein en informeel bedrijf waar een goede werksfeer voorop staat. Zoek jij een baan bij een snelgroeiend bedrijf met veel doorgroeimogelijkheden en een goede werksfeer? Bekijk onze vacatures!