Cookie instellingen

Deze website maakt gebruik van cookies.

Voor meer informatie over het cookiegebruik en het verwerken van gegevens, bekijk onze cookie en privacy verklaring

Ons Team

_41t8939

Karim Ahlaq

Binnendienst

Info@lydis.nl

_41t9078

Jeremy Keyner

Binnendienst

Info@lydis.nl

_41t9321

Ricky Ong

Productspecialist video

Ricky.ong@lydis.nl

_41t9041

Silvester Tegelaers

Inkoop

Silvester.tegelaers@lydis.nl

linkedin-9390

Cor Heide

Oprichter & Directeur

Cor.heide@lydis.nl

linkedin-9359

Rosalie Heide

Marketing

Marketing@lydis.nl

linkedin-9126

Jeanny Oei

Administratie

Finance@lydis.nl

Marjolein Tijsen

Management assistente

Marjolein.tijmes@lydis.nl

_41t9256

Quincy Anuels 

Accountmanager

Quincy.anuels@lydis.nl

Rayon: West-Nederland

Erick

Accountmanager

Erick.schoonhoven@lydis.nl

Rayon: Zuid-Nederland en Belgiƫ

_41t9276

Marc Beems

Accountmanager

Marc.beems@lydis.nl

Rayon: System integrators

_41t8899

Johan Splinter

Accountmanager

Johan.splinter@lydis.nl

Rayon: Noord/Oost-Nederland



_41t9447

Gijsbert Zijlstra

Support manager

Gijsbert.zijlstra@lydis.nl




_41t8748

Maarten de Jongh

Support

Service@lydis.nl

Specialisme: Yealink

_41t8718

Alex Steenhuis

Support

Service@lydis.nl

Specialisme: Yealink & Hikvision

_41t9177

Rob Geerdink

Support

Service@lydis.nl

Specialisme: 2N, Patton, Spectralink

linkedin-8780

Ben van Heusden

Support

Service@lydis.nl

Specialisme: Yealink

_41t8857

Gerard Steen

Support

Service@lydis.nl

Specialisme: Yealink

Mats

Support

Service@lydis.nl

Specialisme: Hikvision en 2N

linkedin-8813

Chris ten Boden

Logistiek

info@lydis.nl

Kevin

Logistiek

Service@lydis.nl

Melanie

Office manager



vacature-content2-413x285

Word jij onze nieuwe collega?

Lydis is een jong bedrijf en behoort tot de snelst groeiende bedrijven van Nederland. Wij zijn een klein en informeel bedrijf waar een goede werksfeer voorop staat. Zoek jij een baan bij een snelgroeiend bedrijf met veel doorgroeimogelijkheden en een goede werksfeer? Bekijk onze vacatures!