-
End of sale: De Yealink A20 Meetingbar – bestel nu bij Lydis!
Laatste kans om de Yealink A20 Meetingbar met WPP30 Presentatiepod te verkrijgen!
Full Service Distributeur
AV, Telecom & Security
NIEUWSBRIEF NOVEMBER 2024YEALINK MEETINGBAR A20Laatste kans: De Yealink A20 Meetingbar – bestel nu bij Lydis!
De Yealink A20 Meetingbar gaat "end of sale". Lydis heeft nog voorraad van dit populaire model. Dit is dé kans om de A20 Meetingbar te bestellen voor jouw klanten of lopende projecten.
Heeft jouw project behoefte aan draadloze BYOD-functionaliteit? Bestel dan de A20 in combinatie met de WPP30. Zo haal je het maximale uit je vergaderoplossing!
Wacht niet te lang, want de voorraad is beperkt. Zorg dat je er op tijd bij bent!
De Yealink A20 Meetingbar heeft een krachtige opvolger: de Yealink A40 Meetingbar! Deze innovatieve videobar biedt nog meer mogelijkheden en is perfect voor moderne vergaderoplossingen. Lees verder in de nieuwsbrief en ontdek wat de A40 voor jouw klanten kan betekenen.
GEMAKKELIJK TE BESTELLEN
Ontdek de bundels of bestel de A20 losYealink A20-010Yealink A20-020Yealink A20-025NIEUW: YEALINK MEETINGBAR A40 + CTP25 TOUCH PANEL
Een klassieker maakt plaats voor een geavanceerdere remake
Het allernieuwste familielid uit de Android lijn van Yealink heet de A40. Een krachtpatser van een device, met de nieuwste technieken op het gebied van camera, geluid en microfoons. Wat dit model ook uniek maakt is de langverwachte CTP25 Touch Panel.
Stabiel BYOD via de CTP25 touch panel
Bedien het volledige vergadersysteem eenvoudig vanaf je stoel met het Yealink CTP25 touchpaneel. Het is niet meer nodig om naast een aangesloten touchscreen te staan tijdens vergaderingen. Met een simpele klik op het 10.1 inch IPS-display start je de vergadering, pas je camera-instellingen aan of beëindig je de sessie—alles binnen handbereik.
De BYOD-functie van de CTP25 maakt het delen van 4K-content en PD-charging via één enkele kabel mogelijk. Dit is veel gebruiksvriendelijker dan de traditionele dongles die eerder nodig waren voor BYOD. Het paneel werkt met Android 13 en levert een intuïtieve en betrouwbare vergaderervaring.
Touch console, content delen en laadfunctie in één
Yealink heeft als eerste op de markt een Android Touch Console, met USB-C contentshare functie en Laadfunctie voor de laptop! De CAT kabel van de A40 naar de CTP25 die heb je al nodig, en nu maakt Yealink het mogelijk om de USB-C kabel te gebruiken voor content delen, opladen van je laptop en BYOD/BYOM.
Nieuwsgierig geworden? Ontdek de A40 + CTP25 (A40-031) in onze webshop!
Daarom Lydis.
✔ Vandaag besteld, morgen in huis
✔ Beste prijskwaliteitverhouding
✔ Ruim 20 jaar ervaring+31 (0)36 20 20 120
www.lydis.comOp de hoogte blijven van Lydis?
Volg onze LinkedIn pagina
Download de Lydis app
Onze Algemene Verkoop- en Leveringsvoorwaarden van toepassing.
Wijzigingen en typefouten voorbehouden.
Copyright 2018 © Lydis B.V.
All rights reserved.Verzonden aan:
marketing@lydis.nl
Afmelden nieuwsbriefLydis
Jool-Hulstraat 16
1327 HA Almere
The Netherlands
Email Marketing by ActiveCampaign