Cookie instellingen

Deze website maakt gebruik van cookies.

Voor meer informatie over het cookiegebruik en het verwerken van gegevens, bekijk onze cookie en privacy verklaring

  • lydis-usp-icon-beste-service-18

    Beste service wij staan voor je klaar

  • lydis-usp-icon-veilig-betalen-18

    Veilig betalen iDeal, incasso en op rekening

  • lydis-usp-icon-trainingen-18

    Support Technisch & commercieel

TP-Link | MC200CM | 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps

TP-Link | MC200CM | 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps

Neem contact met ons op voor de prijs en actuele voorraad
Vraag offerte aan

TP-Link | MC200CM | 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps


TP-Link MC200CM
De MC200CM is een media converter ontworpen om 1000BASE-SX glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. Ontworpen volgens IEEE802.3ab 1000Base-T en IEEE802.3z 1000Base-SX standaarden, is de MC200CM bedoeld om te worden gebruikt met de multi-modus glasvezel kabel die de SC-Type connector gebruikt. De MC200CM ondersteunt korte golflengte (SX) laser specificatie met een volle vaste zendsnelheid. Hij werkt op 850nm voor zowel de zendende als de ontvangende data.

Andere kenmerken van deze module zijn de mogelijkheid te worden gebruikt als een zelfstandig apparaat (geen frame nodig) of met het 19" systeem frame van TP-LINK, Auto MDI/MDI-X voor TX poort, en front paneel status LEDs. De MC200CM zal zenden op verlengde glasvezel optisch

Lees meere afstanden met gebruik van multi-modus glasvezel tot 550 m.

Vraag het onze expert!

Marc Beems
Tel.: 0621296935

marc.beems@lydis.com

Stel je vraag

Wil je bestellen?

Wil je reseller worden van onze producten? Voor ieder merk dat wij distribueren hebben wij een expert in huis. We denken daarom graag met je mee!

Specificaties


Merk TP-Link
Type Accessoires
Artikelnummer MC200CM